ŻŁOBEK THE CHERRIES

ŻŁOBEK

informacje w przygotowaniu

Miło nam poinformować, że obecnie intensywnie pracujemy nad uruchomieniem nowej placówki dla najmłodszych (od 1 roku życia). Jeśli macie Państwo pytanie albo chcielibyście się zapisać – zapraszam serdecznie do kontaktu pod nr tel. 530 510 555.

ZAPISY NA WAKACJE 2018

Drodzy Rodzice trwają zapisy na wakacje 2018!

Przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu planowana jest w okresie 23.07-03.08.3018 rok.

Zapraszamy chętnych do spędzenia z nami pozostałej części wakacji!

WARSZTATY KULINARNE

W trakcie zajęć nasze małe Wisienki kształtują swoje praktyczne umiejętności kulinarne oraz poznają zasady prawidłowego odżywiania się, które są niezbędne w dorosłym życiu. Doskonalą umiejętności bezpiecznego posługiwania się sprzętem AGD, który ułatwia pracę w kuchni. Ponadto w czasie zajęć przedszkolaki kształtują umiejętności współpracy w grupie, czerpią radość ze wspólnego przygotowywania posiłków oraz doskonalą umiejętność samodzielnego przygotowywania prostych potraw. W trakcie zajęć dzieci uczą się pieczenia prostych ciast, ciasteczek, przyrządzania deserów, przygotowywania kanapek, sałatek i surówek oraz doskonalą umiejętności nakrywania i zachowania się przy  stole zgodnie z zasadami savoir-vivre’u.

Wszystko odbywa się w języku angielskim i polskim.

 

URODZINKI W THE CHERRIES

Urodziny w Przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi.  W tak ważnym dniu, wszystkie dzieci z jubilatem/ką na czele są bardzo przejęte. Śpiewają „sto lat”, składają życzenia, potem całuski i pałaszowanie smakołyków przygotowanych przez rodziców.  Ponadto raz w miesiącu organizowana jest zabawa z udziałem zaproszonych gości i pań wychowawczyń, którzy w sposób radosny starają się umilić dzień wszystkim dzieciom poprzez organizowanie różnego rodzaju aktywności, dzięki którym dzieci nie tylko świetnie się bawią ale też uczą.

ZERÓWKA 2018/19

ZERÓWKA 2018/19 – ostatnie wolne miejsca!

Prowadzimy nabór do grupy rocznego przygotowania przedszkolnego w nachodzącym roku szkolnym (2018/19). Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca. Grupa będzie liczyła tylko 10 osób! Realizacja podstawy programowej w języku angielskim umożliwi dziecku dodatkowe przygotowanie językowe i w znacznym stopniu poprawi jego umiejętności porozumiewania się w języku obcym podczas codziennych czynności, a także pozwoli na zrozumienie istoty języka angielskiego.

ZAPRASZAMY!