WARSZTATY KULINARNE

W trakcie zajęć nasze małe Wisienki kształtują swoje praktyczne umiejętności kulinarne oraz poznają zasady prawidłowego odżywiania się, które są niezbędne w dorosłym życiu. Doskonalą umiejętności bezpiecznego posługiwania się sprzętem AGD, który ułatwia pracę w kuchni. Ponadto w czasie zajęć przedszkolaki kształtują umiejętności współpracy w grupie, czerpią radość ze wspólnego przygotowywania posiłków oraz doskonalą umiejętność samodzielnego przygotowywania prostych potraw. W trakcie zajęć dzieci uczą się pieczenia prostych ciast, ciasteczek, przyrządzania deserów, przygotowywania kanapek, sałatek i surówek oraz doskonalą umiejętności nakrywania i zachowania się przy  stole zgodnie z zasadami savoir-vivre’u.

Wszystko odbywa się w języku angielskim i polskim.