Nasze przedszkole anglojęzyczne w Toruniu, zostało stworzone z myślą o rozwoju najmłodszych, oferując im nie tylko opiekę, ale również edukacyjne doświadczenia dostosowane do ich wieku i umiejętności. To przestrzeń stworzona z pełnym oddaniem dla dzieci, gdzie każdy zakamarek jest zaplanowany z myślą o ich bezpieczeństwie, komforcie oraz dorastaniu.

Aktywność i rozwój

W przedszkolu anglojęzycznym w Toruniu stawiamy nie tylko na opiekę, ale przede wszystkim na wszechstronny rozwój dzieci. Przy wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania oraz zespołu doświadczonych pedagogów, staramy się pobudzić ciekawość i kreatywność każdego malucha. Dodatkowo zajęcia z języka angielskiego umożliwiają dzieciom naturalne przyswajanie nowego języka w trakcie zabawy i nauki.

Dzień w przedszkolu

Codzienny harmonogram w przedszkolu The Cherries w Toruniu to zajęcia edukacyjne, ale również czas na rozwijanie pasji i umiejętności interpersonalnych. Maluchy uczestniczą różnorodnych zajęciach plastycznych, muzycznych oraz sportowych, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi. Przedszkolaki uczą się współpracy, rozwijają zdolności społeczne oraz odkrywają radość wspólnego poznawania świata. Ponadto, przedszkole organizuje różnego rodzaju wycieczki oraz wydarzenia, takie jak: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki i Ojca, spotkanie z policjantem i wiele innych. Ma to na celu poszerzyć dzieciom horyzonty oraz dostarczać im niezapomnianych wrażeń.

Żłobek w Toruniu

W naszym przedszkolu dążymy do stworzenia dla dzieci otoczenia, które sprzyja ich pełnemu rozwojowi. Wierzymy, że inwestowanie w rozwój dziecka od najwcześniejszych lat przynosi owoce na przestrzeni całego życia. Zapraszamy do przedszkola wszystkie maluchy z Grębocina do wspólnej przygody z nauką i zabawą w naszym obiekcie, gdzie edukacja to przyjemność!

Anglojęzyczne przedszkole The Cherries w Toruniu

Tworzymy magiczną przestrzeń, w której maluchy rozwijają swoje umiejętności, zdobywają nowe doświadczenia i kształtują swoją tożsamość. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, nasze przedszkole staje się drugim domem dla Twojego dziecka, pełnym uśmiechu, zabawy i fascynujących chwil. Dlatego przedszkole w Toruniu jest idealne dla dzielnicy Rubinkowo!